"
I give my life to the cause.




Ana Hemmick
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Bractwo
Bractwo
Ana Hemmick
Ana Hemmick

Ana Hemmick Empty





Ana Carlita Hemmick
ft. Ester Expósito

Silence. Subservience. Observance.


Belgrave
27 maja 1999
21
166 cm
Bractwo Delta Beta Theta
studentka nauk politycznych
panna



historia

Historia mojego życia nie różni się od innych. Zostałam poczęta w szczęśliwym małżeństwie, a na świat przyszłam w piękny majowy poranek. W naszym domu magia była obecna od zawsze. I odkąd pamiętam wiedziałam, że w tym kierunku chce iść. Byłam zafascynowana tym wszystkim, a moi rodzice nie bronili mi niczego. W szkole byłam prymusem. Najlepsze oceny, wszędzie było mnie pełno. To nie tylko kwestia tego, że ojciec wywierał na mnie presję. ale ja naprawdę lubiłam się uczyć. Chyba właśnie też przez to stałam się oziębłą suką bez uczuć. Nie potrafiłam pokochać, a moje relacje opierały się na czystej cielesności. Tylko tego potrzebowałam.

Naturalne było dla mnie to, że po skończeniu liceum z wyróżnieniem dostałam się bez problemu na nauki polityczne, żeby potem móc ukończyć prawo. Mój tata wybrał dla mnie tą ścieżkę i nie miała za dużo do powiedzenia, ale z biegiem czasu zaczęłam to lubić. Kodeksy znałam na pamięć i nikt nie byłby w stanie mnie oszukać. Dołączyłam również do Bractwa Niebieskiej Róży. Nie ukrywam, że sama inicjacja była dość trudna, ale poradziłam sobie. Chciałam też poniekąd uwolnić się troszkę od rodziców, dlatego dołączyłam do bractwa na uczelni. Dlaczego, skoro mogłam mieć własne mieszkanie? Bo chciałam sprawdzić, czy to wszystko co o nich się mówi to prawda. I chyba te legendy są prawdziwe, bo te dziewczyny naprawdę są dla siebie i dla mnie jak rodzina. To niesamowite.

Mówiłam, że nigdy się nie zakochałam, prawda? Jednak w moim życiu jest facet, którego kocham i jest najważniejszy. To mój najlepszy przyjaciel od praktycznie pieluchy. Nasi rodzice się przyjaźnili i naturalnym było, że my również staliśmy się sobie bliscy. Nie przyznałam się do tego głośno, ale gdzieś w okresie liceum moje serce zaczęło bić do niego dużo szybciej. Powiedziałabym mu o tym, gdybym nie bała się go stracić na zawsze, bo tego bym nigdy nie przeżyła.


ciekawostki

- Kocha oglądać seriale i filmy, ale z dobrą fabułą.
- Często udziela się w schronisku, bo ma bardzo dobre serce dla zwierząt. Dla ludzi mniej, ale nie można mieć wszystkiego, prawda?
- Ma kilka tatuaży, ale nie widocznych miejscach.
- Fanka mangi i anime.
- Uważana jest za oschłą, ale trzeba ją po prostu lepiej poznać.
- Uczulona na pyłki i na kawę.
- Uwielbia wino. To zdecydowanie jej ulubiony alkohol.
- Jej marzeniem (również jej wymagającego ojca) jest ukończenie prawa.
- Biegle włada trzema językami: angielskim, hiszpańskim i francuskim. Za to zna również podstawy włoskiego, rosyjskiego i koreańskiego.
- Potrafi gotować, ale robi to tylko dla wyjątkowych osób.


BRACTWO
medicum





Powrót do góry Go down
Nie 23 Sie 2020 - 3:05
Konto specjalne
Konto specjalne
Belgrave
Belgrave

Ana Hemmick Empty




AKCEPT!




WITAJ NA NASZYM FORUM!

Twoja karta została akceptowana, więc możesz śmiało przystąpić do tworzenia swojego tematu w relacjach, informatorach oraz kalendarzu. Dodatkowo, na powitanie, otrzymujesz 35 Punktów Nauki, które możesz od razu wykorzystać do rozwinięcia umiejętności, a także 25 Punktów Aktywności!


MIŁEJ ZABAWY!

Powrót do góry Go down
Pon 24 Sie 2020 - 13:02
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 

Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Ana Hemmick
» #3 Nate Newell & Ana Hemmick

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
BUFET
 :: WYSYPISKO :: KARTY POSTACI
-

Forum stworzone na podstawie serialu The Order - opisy uniwersum zostały opracowane z wykorzystaniem informacji z serialu. Styl oraz grafika są dziełem administracji. Część kodów na forum jest zaczerpnięta ze stron CCCrush + Terrible.